Atestatai

Juridinių asmenų registravimo pažymėjimas. Nr. 300092546
Suteikta teise eiti ypatingojo statinio projekto dalies vadovo, ypatingojo statinio projekto dalies vykdymo priežiūros vadovo ir statinio projekto dalies ekspertizes vadovo pareigas.
Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, susisiekimo komunikacijos, inžineriniai tinklai, hidrotechnikos statiniai, kiti inžineriniai statiniai, taip pat mineti statiniai, esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje", jo apsaugos zonoje, kulturos paveldo vietoveje. Projekto dalis: statybos skaidiuojamosios kainos nustatymo.
Nr.27306
Suteikta teise eiti ypatingojo statinio statybos vadovo ir ypatingojo statinio statybos technines priežiūros vadovo pareigas.
Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, taip pat mineti statiniai, esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje", jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietoveje.
Nr.9919
Suteikta teise eiti ypatingojo statinio specialiąją statybos darbų vadovo ir ypatingojo statinio specialiąją statybos darbų technines priežiūros vadovo pareigas.
Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, inžineriniai tinklai (vandentiekio ir nuotekų šalinimo), taip pat mineti statiniai, esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietoveje.
Darbo sritys: vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimas; betranšiejis inžinerinių tinklų tiesimas; statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų irengimas; statinių vidaus gaisrinio vandentiekio sistemų irengimas, lauko gaisrinio vandentiekio tinklų irengimas.
Nr.40429
Suteikta teisė eiti ypatingo statinio statybos vadovo ir ypatingo statinio statybos techninės priežiūros vadovo pareigos. Statinių grupės: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai.
Suteikta teisė eiti ypatingo statinio projekto dalies vadovo ir ypatingo statinio projekto dalies vykdymo priežiūros vadovo pareigos. Statinių grupės: visos statinių grupės.
Nr.16619
Saugos specialisto pažymėjimas. B Nr. 210073
Pastatų energetinio naudingumo sertifikato eksperto kvalifikacijos atestatas pagal STR2.01.09:2005 Nr.0001
Suteikta teisė eiti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo pareigos.
Statinių grupės: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, susisiekimo komunikacijų (gatvės) taip pat minėti statiniai esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietoveje. Darbo sritis: statinių elektros inžinierinių sistemų įrengimas
Nr.30151
UAB „Statybų patikra“ teikiamos paslaugos apdraudžiamos profesinės civilinės atsakomybės draudimu bei bendrosios civilinės atsakomybės draudimu 0,7 mln. EUR visam draudimo sutarties galiojimo laikotarpiui.
Bendrovės dirbantieji nuolat kelia savo kvalifikaciją UAB „Uoliktis“; VĮ „VGTU kokybės vadybos centro“; ISM vadybos ir ekonomikos universiteto ir kitų konsultantų organizuojamuose seminaruose bei mokymuose, todėl garantuoja už savo suteiktų paslaugų/konsultacijų savalaikį ir kokybišką atlikimą.

P.s. pateikti tik sertifikatai aktualūs bendrovės veiklai.
Papildoma informacija: info@statybupatikra.lt